Морозильний лар Interlux IL-0300CF 300 л
Фото 8 |
Interlux IL-0300CF 2022 рік |
|
Класична морозильна скриня з гарною місткістю - ця модель пропонує для розміщення продуктів цілих 300 літрів! При цьому добова продуктивність заморозки досягає вражаючих 18 кг. Агрегат має багатоступінчастий регулятор температури, що дозволяє налаштовувати охолодження досить широких межах. Морозильна скриня Interlux IL-0300CF використовує ручну систему очищення від крижаної кірки.
У комплекті передбачено спеціальну пластикову лопатку, яка легко зчищає іній зі стінок. Конструкція агрегату має практичний злив. Через дренаж зручно спускати талу воду, що утворюється внаслідок розморожування. Хороша герметичність дверцят та якісна теплоізоляція корпусу гарантують максимально тривалий час автономного збереження холоду. Без електропідключення морозильна шафа здатна зберігати продукти в замороженому вигляді протягом 44 годин. Модель відноситься до класу енергоефективних - низькотемпературне відділення на 300 літрів витрачає всього 256 кВт/год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interlux.
Купити Interlux IL-0300CF 300 л
Interlux IL-0300CF | 9 844 грн. |
Interlux IL-0300CF | 10 399 грн. |
Морозильна скриня Interlux IL-0300CF | 11 407 грн. |
Модификації Interlux IL-0300CF
Ціни на Interlux IL-0300CF |
---|---|---|---|---|
Interlux IL-0150CF 150 л | від 6 568 грн. | 14 пропозицій | ||
Interlux IL-0200CF 200 л | від 7 397 грн. | 21 пропозиція | ||
Interlux IL-0255CF 255 л | від 8 394 грн. | 25 пропозицій | ||
Interlux IL-0300CF 300 л | від 9 844 грн. | 4 пропозиції |