Електрогенератор INVO H3500-G
Відео 1Фото 6 |
INVO H3500-G |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INVO H3500-G
Усі ціни 12 →Бензиновий генератор (газ-бензин) INVO H3500-G | 11 700 грн. |
Генератор бензиновий INVO H3500-G 2.8/3.0 кВт із ручним запуском DD0004473 | 8 999 грн. |
Генератор ГАЗ/бензиновый INVO H3500-G 2.8/3.0 кВт с ручным запуском | 11 209 грн. |
Генератор бензиновий INVO H3500-G 3.0 кВт з ручним запуском | 8 999 грн. |
Генератор бензиновий INVO H3500-G 2.8/3.0 кВт з ручним запуском | 9 980 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →