Садова повітродувка-пилосос Ego LB6000E
Відео 5Фото 6 |
Ego LB6000E |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ego LB6000E
Усі ціни 7 →Повітродувка ранцева EGO LB6000E (каркас) 1020 м3/год | 14 199 грн. |
Повітродувка ранцева акум. EGO LB6000E (82866) | 14 199 грн. |
Повітродувка ранцева акумуляторна EGO LB6000E | 14 199 грн. |
Повітродувка акумуляторна EGO LB6000E 56В 82866 | 14 199 грн. |
Повітродув акумуляторний ранцевий EGO LB6000E (53.6 м/с, 17 м3/хв, 56 В, б | 14 199 грн. |
Повітродувка акумуляторна EGO LB6000E 56В | 14 199 грн. |
Повітродувка акумуляторна EGO ранцева LB6000E, 56В, 1020м3/год, КАРКАС | 14 057 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →