Шліфувальна машина Eibenstock EWS 225 (0620D000)
Відео 1Фото 5 |
Eibenstock EWS 225 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock EWS 225
Машина для шліфування теплоізоляційних матеріалів Eibenstock EWS 225 | 9 999 грн. |
Шліфмашина для матеріалів теплоізоляції Eibenstock EWS 225 0620D000 | 12 228 грн. |
Шлифовальная машина Eibenstock EWS 225 | 11 538 грн. |
Машина для шліфування теплоізоляції Eibenstock EWS 225 (0620d000). | 12 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →