Шліфувальна машина по бетону Eibenstock EBS 125.4 O (06324000)
Відео 1Фото 5 |
Eibenstock EBS 125.4 O без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock EBS 125.4 O
Усі ціни 9 →Шліфувальна машина для бетону Eibenstock EBS 125.4 O | 22 340 грн. |
Шліфувальна машина по бетону Eibenstock EBS125.4O 1.5 кВт з диском Nozar 6 | 23 018 грн. |
Шліфувальна машина по бетону Eibenstock EBS 125.4 O + диск (06322000k) | 19 800 грн. |
Шліфувальна машина по бетону Eibenstock EBS 125.4 O | 22 682 грн. |
Шліфмашина по бетону Eibenstock EBS 125.4 O | 21 180 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Eibenstock EBS 125.4 O
Ціни на Eibenstock EBS 125.4 O |
---|---|---|---|---|
Eibenstock EBS 125.4 O | від 19 800 грн. | 9 пропозицій | ||
Eibenstock EBS 125.4 RO | від 21 775 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →