Ексцентрикова шліфмашина Eibenstock EOF 100.1 (06535000)
Відео 2Фото 11 |
Eibenstock EOF 100.1 |
|
Регульована глибина шліфування від 0,1 до 1 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock EOF 100.1
Усі ціни 7 →Шліфувальна машина Eibenstock EOF100.1 | 9 239 грн. |
Шліфмашина для реставраційних робіт Eibenstock EOF 100.1 06535000 | 10 874 грн. |
ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЙНИХ РОБІТ EIBENSTOCK EOF 100.1 (06535000 | 9 235 грн. |
Шліфувальна машина по бетону Eibenstock EOF 100.1 (06535000) EOF 100.1 (06 | 10 007 грн. |
Шліфувальна машина для бетону Eibenstock EOF100.1 | 10 721 грн. |
Шліфувальна машина для бетону Eibenstock EOF100.1 | 10 726 грн. |
Шліфувальна машина для бетону Eibenstock EOF100.1 | 10 731 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →