Шліфувальна машина Eibenstock EPG 400 WP (0650L000)
Eibenstock EPG 400 WP |
|
Модель EPG 400 без подачі охолоджуючої рідини, а модель EPG 400 WP — з подачею охолоджувальної рідини
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock EPG 400 WP
Машина для нанесення штукатурки Eibenstock EPG 400 WP | 15 899 грн. |
Шліфмашина для нанесення/вирівнювання штукатурки Eibenstock EPG400WP з опо | 19 421 грн. |
Eibenstock EPG 400 WP | 18 159 грн. |
Машина для вирівнювання штукатурки Eibenstock EPG 400 WP (0650l000). | 16 700 грн. |
Шліфувальна машина Eibenstock EPG 400 WP | 17 883 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →