Шліфувальна машина Eibenstock EWS 400 (0620F000)
Відео 1Фото 5 |
Eibenstock EWS 400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock EWS 400
Машина для шліфування теплоізоляційних матеріалів Eibenstock EWS 400 | 14 399 грн. |
Шліфмашина для матеріалів теплоізоляції Eibenstock EWS 400 0620F000 | 17 539 грн. |
Машина для шлифования Eibenstock EWS 400 | 16 324 грн. |
Eibenstock EWS 400 0620F000 | 22 092 грн. |
Машина для шліфування теплоізоляційних матеріалів EIBENSTOCK EWS 400 | 18 918 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →