Шліфувальна машина по бетону Eibenstock EBS 125.4 RO (06325000)
Відео 1Фото 5 |
Eibenstock EBS 125.4 RO без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock EBS 125.4 RO
Усі ціни 6 →Шліфмашина по бетону Eibenstock EBS125.4RO | 22 425 грн. |
Шліфувальна машина по бетону Eibenstock EBS 125.4 RO (06325000) EBS 125.4 | 21 775 грн. |
Szlifierka do betonu Eibenstock Ebs 125.4 Ro | 36 859 грн. |
Шліфувальна машина для бетону Eibenstock EBS 125.4RO | 22 802 грн. |
Шліфувальна машина для бетону Eibenstock EBS 125.4RO | 22 807 грн. |
Шліфувальна машина для бетону Eibenstock EBS 125.4RO | 22 812 грн. |
Відеоогляди
Модификації Eibenstock EBS 125.4 RO
Ціни на Eibenstock EBS 125.4 RO |
---|---|---|---|---|
Eibenstock EBS 125.4 O | від 19 800 грн. | 9 пропозицій | ||
Eibenstock EBS 125.4 RO | від 21 775 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →