Дриль Eibenstock PLD 182 PowerLine 0343P000
Відео 2Фото 4 |
Eibenstock PLD 182 PowerLine 0343P000 |
|
Модель PLD 182 поставляється без стійки, а в комплекті моделі PLE 182 є похила стійка
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock PLD 182 PowerLine 0343P000
Дриль алмазного буріння Eibenstock PLD 182 | 35 119 грн. |
Дрель для алмазного сверления Eibenstock PLD 182 | 40 788 грн. |
Дрель для алмазного сверления Eibenstock PLD 182 | 37 377 грн. |
Дриль алмазного буріння Eibenstock PLD 182 (0343P000) | 37 520 грн. |
Відеоогляди
Модификації Eibenstock PLD 182 PowerLine 0343P000
Ціни на Eibenstock PLD 182 PowerLine 0343P000 |
---|---|---|---|---|
Eibenstock PLD 182 PowerLine 0343P000 | від 35 119 грн. | 4 пропозиції | ||
Eibenstock PLE 182 PowerLine 0343S000 | від 65 000 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →