Дриль Eibenstock PLE 182 PowerLine 0343S000
Відео 2Фото 4 |
Eibenstock PLE 182 PowerLine 0343S000 -похила стійка |
|
Модель PLD 182 поставляється без стійки, а в комплекті моделі PLE 182 є похила стійка
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock PLE 182 PowerLine 0343S000
Усі ціни 7 →Установка алмазного буріння Eibenstock PLE182K | 76 178 грн. |
Установка алмазного буріння Eibenstock PLD 182К, стійка BST182V/S, перехід | 78 488 грн. |
Дриль алмазного буріння Eibenstock PLE182 (0343s000). | 65 000 грн. |
Установка алмазного буріння Eibenstock PLE182K | 75 659 грн. |
Установка алмазного свердління Eibenstock PLE 182 (0343s000k). | 72 000 грн. |
Установка алмазного буріння Eibenstock PLE182K | 75 664 грн. |
Установка алмазного буріння Eibenstock PLE182K | 75 669 грн. |
Відеоогляди
Модификації Eibenstock PLE 182 PowerLine 0343S000
Ціни на Eibenstock PLE 182 PowerLine 0343S000 |
---|---|---|---|---|
Eibenstock PLD 182 PowerLine 0343P000 | від 35 119 грн. | 4 пропозиції | ||
Eibenstock PLE 182 PowerLine 0343S000 | від 65 000 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →