Електрогенератор Einhell BT-PG 5500/2 D (4152500)
Фото 3 |
Einhell BT-PG 5500/2 D |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell BT-PG 5500/2 D
Усі ціни 6 →Бензиновый генератор Einhell BT-PG 5500/1 (4152565) | 44 499 грн. |
Einhell BT-PG 5500/1 (4152565) | 44 499 грн. |
Бензиновий генератор Einhell BT-PG 5500/1 | 30 000 грн. |
Бензиновый генератор Einhell BT-PG 5500/1 (4152565) | 44 499 грн. |
Бензиновий трифазний Генератор Einhell BT-PG 5500/01 | 43 999 грн. |
Генератор бензиновий Einhell BT-PG 5500/1 (sa-24288) | 41 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →