Електрогенератор GENERGY Feroe
Відео 3Фото 7 |
GENERGY Feroe |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY Feroe
Усі ціни 14 →Генератор инверторный Genergy Feroe 4.6 кВт, электростартер 240015090 | 39 990 грн. |
Генератор инверторный бензиновый GENERGY FEROE (240015090) 142941 | 41 990 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Genergy Feroe 101419-24 | 41 990 грн. |
Інверторний генератор Genergy FEROE 4,2 кВт | 41 990 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Genergy Feroe 4,2 кВт (240015090) | 41 991 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →