Полірувальна машина Einhell Car Classic CC-PO 1100/2 E (2093265)
Відео 1Фото 2 |
Einhell Car Classic CC-PO 1100/2 E без кейскейс |
|
Модель CC-PO 1100/1E поставляється без кейса, а модель CC-PO 1100/2E — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Car Classic CC-PO 1100/2 E
Усі ціни 21 →Полірувальна машина Einhell CC-PO 1100/2 E 2093265 | 2 994 грн. |
Полірувальна машина Einhell CC-PO 1100/2E | 2 994 грн. |
EINHELL CC-PO 1100/2 E | 2 994 грн. |
Полірувальна машина Einhell CC-PO 1100/2 E (2093265) | 2 994 грн. |
EINHELL CC-PO 1100/2 E | 2 994 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Einhell Car Classic CC-PO 1100/2 E
Ціни на Einhell Car Classic CC-PO 1100/2 E |
---|---|---|---|---|
Einhell Car Classic CC-PO 1100/2 E | від 2 634 грн. | 21 пропозиція | ||
Einhell Car Classic CC-PO 1100/1 E | від 2 829 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →