Шліфувальна машина Einhell Classic TC-DW 225 (4259930)
Відео 1Фото 6 |
Einhell Classic TC-DW 225 |
|
Універсальна та зручна шліфувальна машина для стін і стель. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для активного побутового та інтенсивного професійного використання. Використання такої машини радикально спрощує всі роботи по шліфовці і обдирке стін і стель. Може швидко вирівнювати значні площі поверхонь, ефективно шліфувати стелі, видаляти старі шпалери або фарбу, що відшаровується шпаклівку і ін.
За допомогою електронного контролю швидкості, потужність абразивної обробки можна змінювати залежно від природи матеріалу. Для досягнення хороших результатів, шліфувальна машина для стін і стелі оснащена телескопічною ручкою з плавно-змінною довжиною (від 110 см до 165 см) і додаткової ергономічної T образної рукояткою для зручного обробки стель. Блок інструменту закріплений в рухомому механізмі, що забезпечує вільне переміщення шліфувального механізму в будь-якому напрямку. Система пиловидалення дозволяє знімати абразивну пил прямо зі шліфувального диска і виводити її в підключений промисловий пилосос (в комплект не входить). Поставляється в зручному пластиковому кейсі для зберігання та транспортування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Classic TC-DW 225
Усі ціни 6 →Полірувальна машина Einhell TС-DW 225 для стін та стелі | 7 692 грн. |
Шліфмашина для стін та стелі Einhell TC-DW 225 X | 9 990 грн. |
Шліфмашина для стін та стелі Einhell TC-DW 225 X | 9 995 грн. |
Шліфувальна телескопічна машина Einhell TC-DW225 X | 8 797 грн. |
Шліфмашина для стін Einhell TC-DW 225 (4259930) | 10 256 грн. |
Шліфмашина для стін та стелі Einhell TC-DW 225 X | 10 000 грн. |
Спробувати іншого виробника. Має кейс у комплекті. Зайва вібрація під час роботи. рекомендую не купувати |
Купив у дилера цю машину. У зв'язку з концептуальною м'якістю підошви, при шліфуванні машинка вібрує і часто шліфує тільки краєм кола, що в роботі дає помітні ризики як на рівних ділянках так і в поглибленнях. При цьому не вирівнює стіну, а навпаки робить безліч протирів. Відправивши на сервіс до Києва. Там визначили що апарат справний. Що робити? Так і далі викривляти стіни або покласти у кут і дивитися як вона лижить чи лежить. Я збираюся зняти огляд і запитати передплатників, що мали справу з такою машинкою, що з нею робити. А головне, чи хочуть вони наступного разу таке купувати, чи перейдуть на інші т.м.
Менеджер заявив, що продали більше тисячі таких машинок і проблем не було. А він у людей питав? Я впевнений, що повторних покупок ніхто не здійснював. І більше того . Таку машинку часто купують люди, які їх в очі не бачили і думають, що це її нормальна робота. Я ж повбзуюся проявним світлом і як під мікроскопом бачу її недоліки (не брак, а недоліки) в "нормальній" роботі з-за ривків і протирів. Я не погрожую а просто хочу дізнатися набагато скоротяться продажі даної машинки якщо на розкручених ютюб каналах підуть відео про "нормальну" роботу даного шліфування? І як ви думаєте якби я перед вибором шліфувальної машини побачив би таке відео, я б купив її.? І якщо тисячі інших користувачів скинуть у ютюб свої відео з роботою від "нормального" шліфування. Плюс ще й розмова з менеджером записана на телефон, який заявив, що машинка справна Відсутні Один суцільний недолік. На родбанді шкірка 60 та 80 скаче. Двигун тримає на 2 см. Роман Мних: користуюся Einhell Classic TC-DW 225 місяць і більше рекомендую не купувати |
Купив цю шліфувальну машину у травні минулого року. Для шліфування стін це підходить ідеально. Руками так ніколи не зашкуриш ні стелю, ні стіни. Шкурив як стелі так і стіни, якість гладкості як у аркуша офісного паперу А4. Шкурив шпаклівку сатен(турецький)євро. Стелі 150 зерен, стіни 120 зерен. Круги Sturm 225mm продаються в інтернет-магазинах. Для мінімізації радіальних запилів на поверхні, що шпаклюється. Раджу самим виготовити проставний диск із "липучки". На Ютубі є відео. Його можна купити, фірми Festool, але він коштує досить дорого, в межах 50-60 $. Власними силами, це обійдеться в 300-400 гривень. Це купити широку "линучку" 100мм-1м/п та 50мм-1м/п. І віддавши в "швейку", щоб вони пошили це все разом.
Потрібен пилосос мінімум на 25літрів і робочим тиском не менше 21 Bar. Дуже рекомендую, між шліфом машиною і пилососом вставити фільтр типу "Циклон". Майже весь пил осідатиме в ньому. Це допоможе зберегти фільтр пилососа у чистоті. Також бажано ставити мішок у пилосос, він збереже ваш час на чищення фільтра. Собі на круглу голову шліфувальні машини, я приклеїв світлодіодну стрічку з діодами 50*80. Стіна або стеля в районі шліфування видно до дрібних подряпин. Та й шкурити можна хоч у повній темряві при світлі діодів. "Шкурка" шпаклівки, стала схожою на дитячу забаву). Щоправда, потрібна вправність та практика. Досить легкий апарат щодо анналогів. Додатковий штанга, дає можливість шліфувати приміщення з висотою стелі 3 метри без козлів. Хороше збирання. Відмінна валіза. Немає вакуумування на шліфчаші. Але це перевага Festool, а не цієї машини. Немає заводського підсвічування. Вирішується рівними руками. Алексей Рыбалка: користуюся Einhell Classic TC-DW 225 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |