Полірувальна машина Einhell Car Classic CC-PO 90 (2093173)
Фото 5 |
Einhell Car Classic CC-PO 90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Car Classic CC-PO 90
Усі ціни 17 →Полірувальна машина Einhell CC-PO 90 | 1 560 грн. |
Полірувальна машина Einhell CC-PO 90 (2093173) | 1 560 грн. |
Einhell Einhell CC-PO 90 | 1 560 грн. |
Шліфмашина Einhell CC-PO 90 (2093173) | 1 560 грн. |
Шліфувальна машина Einhell полировальная CC-PO (2093173) | 1 724 грн. |
ще 12 пропозицій
anonim
12 травня 2017, 18:38
Она может шлифовать дерево? #
Эта модель может с насадкой наждачки качественно шлифовать необрезанную доску например?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →