Компресор Einhell TE-AC 270/24/10 24 л (4010450)
Einhell TE-AC 270/24/10 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TE-AC 270/24/10 24 л
Einhell 25l TE-AC 270/24/10 4010450 | 10 200 грн. |
Einhell 25l TE-AC 270/24/10 4010450 | 10 455 грн. |
Einhell 25l TE-AC 270/24/10 4010450 | 10 710 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель TE-AC 270/24/10 — об'єм ресивера 24 л
- Модель TE-AC 270/50/10 — об'єм ресивера 50 л
Модификації Einhell TE-AC 270/24/10
Ціни на Einhell TE-AC 270/24/10 |
---|---|---|---|---|
Einhell TE-AC 270/24/10 24 л | від 10 710 грн. | 3 пропозиції | ||
Einhell TE-AC 270/50/10 50 л | від 11 934 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →