Компресор Metabo BASIC 250-50 W OF 50 л (601535000)
Відео 1Фото 5 |
Metabo BASIC 250-50 W OF 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BASIC 250-50 W OF 50 л
Усі ціни 37 →Компресор Metabo Basic 250-50 W OF (601535000) | 9 806 грн. |
Компресор Metabo Basic 250-50W OF 1500 Вт 50 л 601535000 | 9 799 грн. |
Компресор Metabo Basic 250-50 W OF 601535000 | 9 799 грн. |
Компрессор Metabo Basic 250-50 W OF 601535000 | 9 806 грн. |
Поршневий безмасляний компресор Metabo Basic 250-50 W OF (601535000) 60153 | 9 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Купував рік тому для дрібних робіт, фарбування автомобіля, степлер, продування. Компактний, легкий, При роботі влітку, ~ t=25-30 `С
Після 4-х циклів перегрівається, і стопориться. Вимикаю для охолодження. Дуже незручно, чекаю півгодини. Спробував зробити набризк на стіни, він взагалі перестав вимикатися, не встигає накачати, і знову застопорився, день нанівець. При тиску 6атм. Ресивера вистачає на 30-40 секунд, тому не рекомендую брати для продуктивних робіт користуюся Metabo BASIC 250-50 W OF кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель BASIC 250/24 W OF — об'єм ресивера 24 л
- Модель BASIC 250/50 W OF — об'єм ресивера 50 л
Модификації Metabo BASIC 250-50 W OF
Ціни на Metabo BASIC 250-50 W OF |
---|---|---|---|---|
Metabo BASIC 250-24 W OF 24 л | від 6 879 грн. | 36 пропозицій | ||
Metabo BASIC 250-50 W OF 50 л | від 9 119 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →