Візочок El Camino Eve ME1014
Універсальна одномісна коляска від торгової марки El Camino Eve. Виріб відрізняється багатофункціональністю і відмінною екіпіровкою, до того ж знаходиться в середньої цінової категорії. Модель складається за типом «книжки», а прямокутний алюмінієвий каркас має систему амортизації пружинного типу. Амортизатори-пружини досить міцні і добре пом'якшують тряску. Знімний блок можна закріплювати в різних напрямках, щоб дитина була обличчям до мами або бачив вулицю.
В комплекті передбачена як люлька, так і прогулянковий блок. Прогулянковий блок передбачає можливість регулювання кута нахилу спинки. Передбачений захисний бампер, утримує малюка в колясці. Система ременів безпеки 5-точкова, вони охоплюють дитини не тільки уздовж тулуба, але і з боків. Ремені міцні і можуть регулюватися — вони не розтягуються, як прогумовані, так що прослужать довго.
Люлька оснащена спеціальною ручкою для перенесення, а в капюшоні передбачено оглядове віконце, щоб спостерігати за дитиною. Коляска El Camino Eve має прогумовані передні колеса діаметром 18 см і задні діаметром 24 см; передні зроблені поворотними і можуть справлятися з нерівностями на дорогах. Гума дозволяє їхати дуже тихо і м'яко, у того ж довго служить і легко лагодиться. Передня пара до того ж має систему фіксації — на пересіченій місцевості зафіксовані прямо колеса будуть вести коляску більш впевнено. У комплект поставки крім люльки і прогулянкового блока входять накидка для ніг з щільного матеріалу і відділення для покупок, традиційно розміщене на рамі моделі.
Купити El Camino Eve ME1014
Усі ціни 28 →Автокресло El Camino Everest Isofix 0-36 кг dark gray (ME 1114 Dark Gray) | 4 257 грн. |
Автокрісло El Camino (0-36кг) ME 1114 EVEREST (black) | 3 874 грн. |
Автокрісло El Camino (0-36кг) ME 1114 EVEREST (light grey) (26044) | 4 265 грн. |
Автокрісло El Camino ME 1114 Everest Dark Grey (ME 1114 dark grey) ME 1114 | 3 874 грн. |
Автокрісло El Camino ME 1114 Everest Black ME 1114 Black | 4 193 грн. |