Візочок El Camino Link ME1129
Фото 4 |
El Camino Link ME1129
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Вага в зборі:9.2 кг
Всі характеристики
Купити El Camino Link ME1129
Усі ціни 16 →Прогулочная коляска детская El Camino Link Бежевая (ME 1129 Beige Striped) | 5 207 грн. |
Прогулянкова коляска EL Camino ME 1129 Link Beige Striped ME 1129 Beige St | 5 129 грн. |
Прогулянковий візок дитячий El Camino LINK ME 1129 Moss Striped Темно-зеле | 5 207 грн. |
Прогулочная коляска детская El Camino Link Черная (ME 1129 Black Striped) | 5 207 грн. |
Прогулочная коляска детская El Camino Link Темно-зеленая (ME 1129 Moss Str | 5 207 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →