Візочок El Camino Siena ME1095
Фото 4 |
El Camino Siena ME1095
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:55 см
Вага в зборі:9.5 кг
Всі характеристики
Купити El Camino Siena ME1095
Коляска прогулочная El Camino Me 1095 Siena Violet Лен Фиолетовый (ME 1095 | 4 451 грн. |
El Camino SIENA ME 1095 ME 1095 Violet | 5 099 грн. |
Прогулянкова коляска EL Camino ME 1095 Siena Violet ME 1095 Violet | 4 384 грн. |
Коляска дитяча прогулянкова EL CAMINO ME 1095 Violet | 4 841 грн. |
Дитяча коляска El Camino SIENA ME 1095 Violet (ME 1095) | 4 469 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →