Візочок El Camino Prestige 2 in 1
Відео 1Фото 20 |
El Camino Prestige 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:12.6 кг
Всі характеристики
Купити El Camino Prestige 2 in 1
Усі ціни 8 →Универсальная коляска 2 в 1 El Camino Me 1124 Prestige Asphalt Gray | 11 769 грн. |
Коляска 2 в 1 EL Camino ME 1124 Prestige Jet Black ME 1124 Jet Black | 11 593 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 El Camino Me 1124 Prestige Jet Black | 11 769 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 El Camino Me 1124 Prestige Mineral Green | 11 769 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 El Camino Me 1124 Prestige Taupe Gray | 11 769 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →