Візочок El Camino Optima ME1083
Фото 17 |
Практична і недорога прогулянкова коляска компанії El Camino призначена для дітей віком до 4 років і витримує навантаження до 22 кг.При цьому це всесезонна модель, в якій малюкові буде комфортно і жарким літом, і холодною зимою. Капюшон з водовідштовхувальним просоченням і додатковою секцією під блискавкою вкриє від дощу, снігу або яскравих сонячних променів, а його задня частина приховує під тканиною сітчасту стінку для кращої вентиляції в жарку погоду.
Тепла накидка на ніжки зігріє в холодну пору, просторе спальне місце розміром 86х31 см забезпечить солодкий і міцний сон навіть в теплому комбінезоні, а досить великі гумові колеса діаметром 18 і 24 см подолають будь-які нерівності і перешкоди на дорозі, в тому числі калюжі і сніг. При цьому передні колеса El Camino Optima ME1083 повертаються на 360 градусів і дозволяють зафіксувати їх в положенні прямо для кращої прохідності, а амортизація робить хід більш м'яким.
Спинка за допомогою ремінця регулюється в трьох положеннях з кутом від 106 до 163 градусів, щоб карапуз міг їхати сидячи, напівсидячи або лежачи, а регулювання підніжки збільшує спальне місце. За безпеку маленького пасажира відповідають 5-точкові ремені, знімний бампер з оббивкою з екошкіри і захист від сповзання. Подбав виробник і про зручність батьків: в невелику кишеню на спинці капора можна покласти телефон і інші дрібні речі, кошик внизу призначена для іграшок і покупок, а сталева рама складається за типом книжки для перенесення і економії місця при зберіганні.
Купити El Camino Optima ME1083
Усі ціни 6 →Коляска прогулочная El Camino Me 1083 Optima Purple Лен Фиолетовый (ME 108 | 4 982 грн. |
El Camino ME 1083 ME 1083 Purple | 5 399 грн. |
Прогулянкова коляска EL Camino ME 1083 OPTIMA Purple ME 1083 Purple | 4 907 грн. |
Коляска дитяча прогулянкова EL CAMINO ME 1083 Purple | 5 418 грн. |
Прогулянкова коляска El Camino ME 1083 OPTIMA Purple | 5 231 грн. |
Дитяча коляска El Camino Optima ME 1083 Mirage Gray Сірий (ME 1083 Mirage | 4 982 грн. |