Візочок Bambi Viva M 5723
Фото 5 |
Bambi Viva M 5723
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:53 см
Вага в зборі:9.5 кг
Всі характеристики
Купити Bambi Viva M 5723
Усі ціни 29 →Прогулочная коляска Bambi Viva pine blue (M 5723 pine blue) ) | 4 522 грн. |
Коляска прогулянкова Bambi VIVA M 5723 (ash grey) | 4 175 грн. |
Коляска Bambi VIVA M 5723 (ash grey) (26122) | 5 373 грн. |
Коляска Bambi VIVA (M 5723 ash gray) | 4 667 грн. |
Коляска Bambi VIVA (M 5723 ash gray) M 5723 ash gray | 4 378 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →