Бойлер Thermex IF-50 V
Відео 12Фото 8 |
Thermex IF-50 V |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання щодо бойлерів: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex IF-50 V
Усі ціни 11 →THERMEX IF 50 V (eco) | 8 772 грн. |
Thermex IF 50- V (eco) | 7 399 грн. |
Thermex IF-50 V | 7 982 грн. |
Бойлер Thermex IF 50-V | 8 654 грн. |
THERMEX IF 50 V | 10 329 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Відгуки 119 | 41 16 18 29 |
Щоб уникнути надмірного геморою, спочатку позбавився від 700 Вт тену (абсолютно не потрібен). Щопівроку зливаю воду, знімаю, розбираю і промиваю бак з очищенням тену від накипу. Забрудненість цілком залежить від якості води. За потреби міняю анод. Шипіння - явна ознака того, що бак з тенами час чистити (до цього не допускаю, суворо - раз на півроку). За 10 років експлуатації змінив опори на силовій платі (все одразу). Думаю, щоб заздалегідь купити її запасну, бо швидко не знайдеш, а без гір води ніяк. Зауважив, що з часом гріє воду сильніше за задану температуру. Чому? Ще не розібрався. Бойлер працює вже понад 10 років. Незручне розбирання. |
50 л. з механічним керуванням. Користуюся майже рік безперервно. Поки що жодних нарікань.
Всередину не заглядав і сподіваюся, що не доведеться. із завданням справляється поки не помічено користуюся Thermex IF-50 V місяць і більше |
Не раджу нікому! Начебто нержавіюча сталь, але іржавіє на швах, де приварені петлі. Корпус тінів окислюється за рік і протикає. Немає Ціна дорого користуюся Thermex IF-80 V більше року |
Показано 3 з 119 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Thermex IF-50 V
Ціни на Thermex IF-50 V |
---|---|---|---|---|
Thermex IF-30 V | від 6 046 грн. | 12 пропозицій | ||
Thermex IF-50 V | від 7 383 грн. | 12 пропозицій | ||
Thermex IF-50 H | від 11 878 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermex IF-80 V | від 8 419 грн. | 11 пропозицій | ||
Thermex IF-80 H | від 13 834 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermex IF-100 V | від 10 489 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →