Бойлер Tesy GCV 1504424D B14 TBR
Tesy GCV 1504424D B14 TBR |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesy GCV 1504424D B14 TBR
Усі ціни 48 →Tesy Tesy Anticalc GCV 1504424D B14 TBR 304903 | 13 803 грн. |
Бойлер електричний Tesy Anticalc GCV 1504424D B14 TBR (304903) 304903 | 11 890 грн. |
Водонагрівач Tesy Anticalc 150 л, сухий ТЕН 2х1,2 кВт (GCV1504424DB14TBR) | 13 389 грн. |
Водонагрівач Tesy Anticalc 150 л, сухий ТЕН 2х1,2 кВт (GCV1504424DB14TBR) | 13 485 грн. |
Водонагрівач Tesy Anticalc (GCV 1504424D B14 TBR) GCV 1504424D B14 TBR | 13 803 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Tesy GCV 1504424D B14 TBR
Ціни на Tesy GCV 1504424D B14 TBR |
---|---|---|---|---|
Tesy GCV 504416D B14 TBR | від 6 704 грн. | 24 пропозиції | ||
Tesy GCV 804424D B14 TBR | від 7 677 грн. | 24 пропозиції | ||
Tesy GCV 1004424D B14 TBR | від 8 314 грн. | 23 пропозиції | ||
Tesy GCV 1204424D B14 TBR | від 10 238 грн. | 41 пропозиція | ||
Tesy GCV 1504424D B14 TBR | від 11 153 грн. | 48 пропозицій |
Рекомендуємо