Бойлер Eldom Extra Life 7N
Eldom Extra Life 7N |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom Extra Life 7N
Водонагреватель Eldom Extra Life 7 над мойкой 1.5 kW 72324NMP | 4 979 грн. |
ELDOM 72324NMP 7 | 4 390 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Eldom 72324NMP 7 | 4 945 грн. |
Бойлер ELDOM Extra life, 7 л, мокрий тен, монтаж над мийкою (72324NMP) | 5 298 грн. |
Модификації Eldom Extra Life 7N
Ціни на Eldom Extra Life 7N |
---|---|---|---|---|
Eldom Extra Life 7P | від 4 390 грн. | 8 пропозицій | ||
Eldom Extra Life 7N | від 4 390 грн. | 4 пропозиції | ||
Eldom Extra Life 10P | від 4 574 грн. | 31 пропозиція | ||
Eldom Extra Life 10N | від 4 574 грн. | 31 пропозиція | ||
Eldom Extra Life 15P | від 4 789 грн. | 29 пропозицій | ||
Eldom Extra Life 15N | від 4 789 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →