Бойлер Eldom Green Eureka WV12046SRD
Фото 4 |
Eldom Green Eureka WV12046SRD |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom Green Eureka WV12046SRD
ELDOM Green Line Eureka WV12046SLD | 15 790 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Eldom Green Line Eureka 120 SLD (WV12046SLD) Green L | 18 339 грн. |
ELDOM Green Line Eureka WV12046SRD | 15 790 грн. |
Модификації Eldom Green Eureka WV12046SRD
Ціни на Eldom Green Eureka WV12046SRD |
---|---|---|---|---|
Eldom Green Eureka WV08039SRD | від 12 090 грн. | 9 пропозицій | ||
Eldom Green Eureka WV10046SRD | від 13 390 грн. | 3 пропозиції | ||
Eldom Green Eureka WV12046SRD | від 15 790 грн. | 3 пропозиції | ||
Eldom Green Eureka WV15046SRD | від 18 102 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →