Бойлер Eldom Green Line WV10046S
Eldom Green Line WV10046S |
|
Модифікація SL має ліве підключення до теплообмінника, SR – праве.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Eldom Green Line WV10046S
Ціни на Eldom Green Line WV10046S |
---|---|---|---|---|
Eldom Green Line WV10046S | від 7 989 грн. | 2 пропозиції | ||
Eldom Green Line WH10046S | від 13 490 грн. | 2 пропозиції | ||
Eldom Green Line WV12046S | від 9 605 грн. | 1 пропозиція | ||
Eldom Green Line WV15046S | від 16 590 грн. | 3 пропозиції | ||
Eldom Green Line 72281S | від 16 490 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →