Стабілізатор напруги ElectrO SDR-500 SDR05EL 0.5 кВА / 400 Вт
ElectrO SDR-500 SDR05EL 0.5 кВА / 400 Вт
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА, активна 400 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):8 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Модификації ElectrO SDR-500 SDR05EL
Ціни на ElectrO SDR-500 SDR05EL |
---|---|---|---|---|
ElectrO SDR-500 SDR05EL 0.5 кВА / 400 Вт | від 1 163 грн. | 1 пропозиція | ||
ElectrO SDR-1000 SDR10EL 1 кВА / 800 Вт | від 1 395 грн. | 2 пропозиції | ||
ElectrO SDR-1500 SDR15EL 1.5 кВА / 1200 Вт | від 1 601 грн. | 1 пропозиція | ||
ElectrO SDR-2000 SDR20EL 2 кВА / 1600 Вт | від 2 179 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →