Бойлер Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat
Фото 7 |
Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat 50 л80 л |
|
Середньогабаритний водонагрівач накопичувального типу з 50-л баком, головним чином призначений для задоволення потреб сім'ї 2-3 людини у гарячій воді для купання, миття рук і посуду. Циліндричний теплоізольований корпус кріпиться на стіну у вертикальному положенні, а труби розведення приєднуються знизу. На передню панель винесені органи управління, включаючи поворотну ручку терморегулятора для виставлення потрібного режиму роботи.
Бойлер Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat доводить температуру води до 75 °C, а в якості нагрівальних елементів застосовуються два «сухих» ТЕНа 1,5-кВт потужності в сумі. Накип на їх поверхні таких ТЕНів практично не налипає через наявності спеціальної оболонки, завдяки чому ККД протягом всього експлуатаційного періоду залишається на високому рівні і електроенергія не витрачається даремно. Магнієвий анод і автоматизована захист від надлишкового тиску поряд зі склокерамічним покриттям внутрішніх поверхонь оберігають бак з якісної сталі від руйнування механічними навантаженнями і корозією.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat
Усі ціни 15 →Electrolux Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim Dry Heat | 8 999 грн. |
Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat | 8 199 грн. |
Electrolux Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat | 8 699 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat | 8 199 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat | 8 002 грн. |
Замовивши її для моєї тітоньки. Вона всім задоволена. Гріє воду швидко, керування просте. Вузький дизайн Pug: користуюся Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat менше місяця |
Модификації Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat
Ціни на Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat | від 8 000 грн. | 15 пропозицій | ||
Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat | від 9 699 грн. | 15 пропозицій |