Бойлер Electrolux EWH 30 Formax DL
Відео 25Фото 13 |
Electrolux EWH 30 Formax DL |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання щодо бойлерів: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EWH 30 Formax DL
Усі ціни 15 →Водонагрівач Electrolux EWH 30 Formax DL | 7 690 грн. |
Бойлер Electrolux EWH 30 Formax DL (Formax DL) (1465) | 9 339 грн. |
Бойлер Electrolux EWH 30 Formax DL 6099 | 8 200 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 30 FORMAX DL | 7 850 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Formax DL | 7 692 грн. |
ще 10 пропозицій
2 4 1 5 |
Гарний бойлер як бойлер. Але 5 років, я вважаю, обмаль. Можливо, мені просто не пощастило. |
Не раджу, тому що з ним матимете багато проблем, хоча можливо просто мені не пощастило. займає мало місця завдяки своїм формам, досить відомий бренд, за функціоналом мені понравився, має непогану термоізоляцію. найголовніше - не дуже надежний апарат, я за рік відколи його купив звертався до сервісного центру двічі - вперше коли він почав самовільно виключатися під час нагріву, а раптом коли згорів тен. користуюся Electrolux EWH 100 Formax DL місяць і більше рекомендую не купувати |
Напевно, мені не пощастило з бойлером. Спочатку він нам із дружиною дуже сподобався - швидко гріє воду, довго тримає воду гарячою, керування зручне. Але через 10 місяців почав дивно поводитися - почав відключатися сам по собі, не догрівши воду до максимуму, то перемикався в інший режим і так далі. Відвезли у сервіс, там його відремонтували та повернули назад. Але через два місяці почалося те саме і ще додалася одна проблема - вода почала остигати швидше вдвічі приблизно і почала капати вода зі зворотного клапана. Загалом - що діяти з бойлером - незрозуміло. Відвезли ще раз у сервсі, чекаємо на результат. швидко гріє воду, хороша теплоізоляція, виробник, ціна, керування, сервіс збої в електроніці, через рік почав гірше тримати тепло і почало капати із зворотного клапана користуюся Electrolux EWH 50 Formax DL місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації Electrolux EWH 30 Formax DL
Ціни на Electrolux EWH 30 Formax DL |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Formax DL | від 7 645 грн. | 16 пропозицій | ||
Electrolux EWH 50 Formax DL | від 8 290 грн. | 17 пропозицій | ||
Electrolux EWH 80 Formax DL | від 9 450 грн. | 16 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 Formax DL | від 10 350 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Цього разу виберу щось краще (сподіваюся)