Бойлер Electrolux EWH 100 Formax DL
Відео 25Фото 7 |
Electrolux EWH 100 Formax DL |
|
Ємний, елегантний і енергоефективний накопичувальний водонагрівач з емальованим баком об'ємом 100 л, двома довговічними «сухими» тенами і функціональною системою електронного управління з LED-дисплеєм. Виробником позиціонується як модель преміумкласу, яка призначена для задоволення потреб в гарячій воді сім'ї, що складається з 3-4 чоловік. На відміну від більшості доступних моделей з баками циліндричного профілю, у водонагрівачі Electrolux EWH 100 Formax DL використовується бак плоскої конструкції.
Така особливість забезпечує порівняно невелику товщину приладу, що важливо для його оптимального розміщення в приміщенні З ОБМЕЖЕНОЮ вільною площею. Цифрова система управління дозволяє ступінчасто регулювати потужність ТЕНів (800/1200/2000 Вт), а функція MultiMemory дає можливість запрограмувати до трьох індивідуальних температур нагріву. Також підтримується ЕСО-режим з обмеженням максимальної температури підігріву (55 °C).
Така температура зводить до мінімуму теплові втрати і зменшує утворення накипу. Міцний сталевий внутрішній бак захищений термостійкою емаллю і великим протекторним магнієвим анодом, якого вистачить на два роки експлуатації. Передбачений захист від надлишкового тиску, перегріву, вмикання без води і витоків струму (пристрій захисного відключення, яке відключає водонагрівач при попаданні напруги на корпус).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 100 Formax DL
Przepływowy podgrzewacz wody Electrolux Ewh 100 Formax Dl Eec EWH100FMXDLE | 12 792 грн. |
Водонагреватель Electrolux EWH 100 Formax DL | 10 500 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax DL | 12 793 грн. |
Pojemnościowy podgrzewacz wody Electrolux 100 Formax Dl FDL100 | 16 400 грн. |
2 4 1 5 |
Гарний бойлер як бойлер. Але 5 років, я вважаю, обмаль. Можливо, мені просто не пощастило. |
Не раджу, тому що з ним матимете багато проблем, хоча можливо просто мені не пощастило. займає мало місця завдяки своїм формам, досить відомий бренд, за функціоналом мені понравився, має непогану термоізоляцію. найголовніше - не дуже надежний апарат, я за рік відколи його купив звертався до сервісного центру двічі - вперше коли він почав самовільно виключатися під час нагріву, а раптом коли згорів тен. користуюся Electrolux EWH 100 Formax DL місяць і більше рекомендую не купувати |
Напевно, мені не пощастило з бойлером. Спочатку він нам із дружиною дуже сподобався - швидко гріє воду, довго тримає воду гарячою, керування зручне. Але через 10 місяців почав дивно поводитися - почав відключатися сам по собі, не догрівши воду до максимуму, то перемикався в інший режим і так далі. Відвезли у сервіс, там його відремонтували та повернули назад. Але через два місяці почалося те саме і ще додалася одна проблема - вода почала остигати швидше вдвічі приблизно і почала капати вода зі зворотного клапана. Загалом - що діяти з бойлером - незрозуміло. Відвезли ще раз у сервсі, чекаємо на результат. швидко гріє воду, хороша теплоізоляція, виробник, ціна, керування, сервіс збої в електроніці, через рік почав гірше тримати тепло і почало капати із зворотного клапана користуюся Electrolux EWH 50 Formax DL місяць і більше рекомендую не купувати |
Модификації Electrolux EWH 100 Formax DL
Ціни на Electrolux EWH 100 Formax DL |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Formax DL | від 7 645 грн. | 16 пропозицій | ||
Electrolux EWH 50 Formax DL | від 8 290 грн. | 18 пропозицій | ||
Electrolux EWH 80 Formax DL | від 9 450 грн. | 15 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 Formax DL | від 10 500 грн. | 4 пропозиції |
Цього разу виберу щось краще (сподіваюся)