Бойлер Electrolux EWH 30 Gladius 2.0
Відео 4Фото 4 |
Electrolux EWH 30 Gladius 2.0 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EWH 30 Gladius 2.0
Усі ціни 18 →Electrolux Electrolux EWH 30 Gladius 2.0 | 9 799 грн. |
Electrolux EWH 30 Gladius 2.0 | 8 999 грн. |
Electrolux Electrolux EWH 30 Gladius 2.0 | 9 799 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Gladius 2.0 | 8 690 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Gladius 2.0 | 9 599 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Electrolux EWH 30 Gladius 2.0
Ціни на Electrolux EWH 30 Gladius 2.0 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Gladius 2.0 | від 8 690 грн. | 20 пропозицій | ||
Electrolux EWH 50 Gladius 2.0 | від 8 670 грн. | 23 пропозиції | ||
Electrolux EWH 80 Gladius 2.0 | від 12 610 грн. | 29 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 Gladius 2.0 | від 13 410 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →