Варильна поверхня Electrolux IPES 6451 WF білий
Відео 2Фото 7 |
Electrolux IPES 6451 WF білий білий чорний |
|
Вбудована електрична індукційна варильна поверхня з незалежним сенсорним управлінням і фірмовою системою автоматичного регулювання потужності SenseBoil. Ця модель використовує найбільш енергоефективний електромагнітний принцип передачі енергії, який забезпечує прямий нагрів дна посуду, що гарантує найменші теплові втрати. Функція Bridge дає можливість об'єднати дві окремі конфорки в єдину велику зону підігріву.
Автоматична синхронізація налаштувань температури і часу робить це рішення ідеальним для приготування страв в планчі / качатниці. Сенсорна панель управління Direct Access дозволяє швидко змінювати налаштування варильної поверхні Electrolux IPES 6451 WF. Для установки температури досить одного легкого торкання, а захист від дітей запобігає випадкове спрацьовування. Функція SenseBoil визначає момент початку активного кипіння і подає звуковий сигнал, автоматично знижуючи потужність для спокійної варіння.
Фірмова технологія Hob2Hood забезпечує бездротове інфрачервоне сполучення з витяжкою Electrolux (моделі з підтримкою Hob2Hood). При включенні варильної поверхні, витяжка почне працювати автоматично, самостійно встановлюючи необхідний рівень потужності всмоктування (чим інтенсивніше Підігрів, тим більше продуктивність вентилятора). Чотири зони нагріву Infinite підтримують автоматичне фокусування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux IPES 6451 WF білий
Варочная поверхность электрическая Electrolux IPES6451WF | 25 566 грн. |
Варильна поверхня електрична Electrolux IPES6451WF | 25 590 грн. |
ELECTROLUX IPES6451WF | 20 489 грн. |
Electrolux IPES6451WF | 25 899 грн. |
Варильна поверхня ElectroluxIPES6451WF IPES6451WF | 25 899 грн. |
Модификації Electrolux IPES 6451 WF
Ціни на Electrolux IPES 6451 WF |
---|---|---|---|---|
Electrolux IPES 6451 WF білий | від 20 489 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux IPES 6451 KF чорний | від 18 999 грн. | 3 пропозиції |