Варильна поверхня Electrolux KGG 64362 K чорний (949 641 013)
Фото 6 |
Electrolux KGG 64362 K чорний 2022 рікчавунні решітки |
|
Стильна та надійна вбудована газова варильна поверхня з елегантною робочою панеллю з міцного загартованого скла, традиційним компонуванням, довговічними чавунними ґратами, електричним підпалом та надійною газовою автоматикою. Належить до колекції кухонної техніки Electrolux 2022, позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на активне побутове застосування.
Обладнана фірмовими високоефективними пальниками Speed Burners, що підтримує функцію точного регулювання полум'я StepPower, що забезпечує дев'ять ступенів інтенсивності. Також варто відзначити спеціальну WOK-конфорку, що створює багаторядне полум'я та має підвищену теплову потужність (до 3900 Вт при діаметрі 128 мм). Вона ідеально підійде для підігріву посуду, що має напівсферичне днище, і може застосовуватися для інтенсивної теплової обробки продуктів у процесі приготування азіатських кухонь.
З трьох конфорок варильної поверхні Electrolux KGG 64362 K, що залишилися, одна призначена для підігріву посуду з дном невеликого діаметру (1000 Вт, 65 мм) і дві мають середні розміри (2000 Вт, 80 мм). Таке компонування дозволяє ефективно використовувати різні каструлі, сотейники і сковороди будь-яких об'ємів і форм. Зручна система електричного запалювання вбудована в ручки поворотних регуляторів надійних газових кранів. Вона проста у повсякденному використанні та дозволяє виконувати всі маніпуляції однією рукою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux KGG 64362 K чорний
Усі ціни 69 →Варильна поверхня газова Electrolux GOG 60 KGG64362K | 9 989 грн. |
Electrolux Electrolux KGG64362K | 11 117 грн. |
ELECTROLUX KGG64362K | 10 130 грн. |
Варильна поверхня газова Electrolux KGG64362K | 11 699 грн. |
Варильна поверхня газова Electrolux KGG64362K | 10 584 грн. |
Модификації Electrolux KGG 64362 K
Ціни на Electrolux KGG 64362 K |
---|---|---|---|---|
Electrolux KGG 64362 W білий | від 11 010 грн. | 80 пропозицій | ||
Electrolux KGG 64362 S сріблястий | від 12 099 грн. | 20 пропозицій | ||
Electrolux KGG 64362 K чорний | від 9 000 грн. | 71 пропозиція |