Варильна поверхня Beko HII 64822 UFT чорний
Фото 5 |
Beko HII 64822 UFT чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko HII 64822 UFT чорний
Усі ціни 62 →Beko Beko HII 64822 UFT | 18 899 грн. |
BEKO HII64822UFT | 16 563 грн. |
Варильна поверхня індукційна BEKO HII64822UFT | 18 999 грн. |
Варильна поверхня електрична Beko Hii 64822 Uft | 18 999 грн. |
BEKO HII64822UFT | 18 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →