Сковорідка Tefal Simply Clean B5670653 28 см
Відео 1Фото 13 |
Tefal Simply Clean B5670653 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Simply Clean B5670653 28 см
Усі ціни 23 →Сковорода Tefal Simply Clean, 28 см (B5670653) | 699 грн. |
Tefal Simply Clean 28 см (B5670653) | 699 грн. |
Сковорода Tefal Simply Clean 28 см B5670653 | 699 грн. |
Tefal Simply Clean 28 см (B5670653) | 699 грн. |
TEFAL Simply Clean 28 см (B5670653) | 699 грн. |
ще 18 пропозицій
Титанове покриття, значить, буде довше служити ніж тефлонове, нічого не пригоряє, готую їжу без шкідливого масла або маргарину. Титанове покриття. Легка. Petr Sustretov: користуюся Tefal Simply Clean B5670653 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Tefal Simply Clean B5670653
Ціни на Tefal Simply Clean B5670653 |
---|---|---|---|---|
Tefal Simply Clean B5670453 24 см | від 489 грн. | 21 пропозиція | ||
Tefal Simply Clean B5670553 26 см | від 532 грн. | 20 пропозицій | ||
Tefal Simply Clean B5670653 28 см | від 699 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →