Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6TN14262P білий
Electrolux PerfectCare 600 EW6TN14262P білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux PerfectCare 600 EW6TN14262P білий
Пральна машина Electrolux EW6TN14262P | 16 755 грн. |
Стиральная машина Electrolux EW6TN14262P | 17 000 грн. |
Electrolux EW6TN14262P | 16 410 грн. |
Пральна машина автоматична Electrolux EW6TN14262P | 16 699 грн. |
Electrolux SensiCare 600 EW6TN14262P | 23 520 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →