Праска Electrolux Renew 800 E8SI2-6OG
Фото 7 |
Electrolux Renew 800 E8SI2-6OG |
|
Підсвічування зони прасування. Фільтр для пом'якшення води.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Renew 800 E8SI2-6OG
Усі ціни 16 →Праска з парою Electrolux E8SI2-6OG | 3 341 грн. |
Праска Electrolux E8SI2-6OG | 3 355 грн. |
Утюг Electrolux e8si2-6og (910003902) | 3 420 грн. |
Праска Electrolux E8SI2-6OG | 3 200 грн. |
Персиковый ELECTROLUX E8SI2-6OG 910003902 | 3 162 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →