Домкрат Elegant 350 004
Elegant 350 004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elegant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elegant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elegant 350 004
Усі ціни 7 →Домкрат підкатний 2 тонни Elegant 350 004 (135-335мм) | 1 700 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний 2т 135-335мм картон 7,2 кг ELEGANT 350 004 | 1 780 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний Elegant 2т 135/335мм (EL 350 004) | 1 592 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний EL 350 004 2т 135-335мм картон 7,2 кг | 1 905 грн. |
Домкрат гідра. підкат. 2т короб. Elegant EL 350 004 Вис.135-335 мм. | 1 610 грн. |
Домкрат підкатний гідравлічний 2 т 135/335 мм Hercules Elegant Maxi EL 350 | 1 626 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний 2т 135-335мм 7,2 кг ELEGANT 350 004 | 1 960 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →