Домкрат Elegant 100 820
Elegant 100 820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elegant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elegant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elegant 100 820
Домкрат ромбовий 1т Elegant 100 820 | 530 грн. |
Домкрат ромбоподібний Elegant 100820 1т гумова подушка | 615 грн. |
Домкрат ромб 1т Elegant з ручкою 2 кг (Вис.100-350 мм) 100 820 | 494 грн. |
Домкрат 1т Elegant Plus EL 100 820 гвинтовий ромбоподібний з ручкою | 516 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →