Домкрат Elegant 100 825
Elegant 100 825 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elegant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elegant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elegant 100 825
Усі ціни 7 →Домкрат механічний 1,5т Elegant [100 825] | 549 грн. |
Домкрат ромбовий 1.5 т Elegant 100 825 | 720 грн. |
Домкрат гвинтовий ромбоподібний Elegant Plus з ручкою 104-385 мм 1,5Т (EL | 504 грн. |
Домкрат ромб 1.5 т Elegant з ручкою 2,5 кг (Вис.104-385 мм.) 100 825 | 532 грн. |
Домкрат "Ромб" 1,5 т. Elegant (100 825) | 521 грн. |
Домкрат механічний ромб 1,5 т. ELEGANT 100 825 | 660 грн. |
Домкрат 1,5 т Elegant Plus EL 100 825 гвинтовий ромбоподібний з ручкою | 556 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →