ДБЖ Eleks Kulon-Q 300/12 v3.0 300 ВА
Фото 6 |
Eleks Kulon-Q 300/12 v3.0 300 ВА 300 ВА1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eleks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eleks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eleks Kulon-Q 300/12 v3.0 300 ВА
Усі ціни 15 →Источник бесперебойного питания Элекс Кулон Q300 V4.0 | 8 100 грн. |
Источник бесперебойного питания Элекс Кулон Q-300/12 | 8 100 грн. |
ИБП ЭЛЕКС КУЛОН Q-300/12 V4.0 | 8 100 грн. |
ДБЖ Элекс Engineering Кулон Q-300/12 V4.0 | 8 100 грн. |
ИБП Элекс Кулон Q-300/12 V3.0 00-00011029 | 8 100 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Eleks Kulon-Q 300/12 v3.0
Ціни на Eleks Kulon-Q 300/12 v3.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Kulon-Q 300/12 v3.0 300 ВА | від 8 100 грн. | 15 пропозицій | ||
Eleks Kulon-Q 1000/12 v3.0 1000 ВА | від 12 600 грн. | 19 пропозицій |