ДБЖ RITAR RTSW-600D12 600 ВА (7387)
Фото - ДБЖ RITAR RTSW-600D12 600 ВА
Відео 1Фото 6
RITAR RTSW-600D12 600 ВА
500 ВА600 ВА
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Максимальний струм4 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність600 ВА
Номінальна вихідна потужність360 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Розеток з резервом1 шт.
звукова сигналізація
Запобіжникплавкий
Інтерфейси управлінняRS-232
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 45 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)140x85x260 мм
Вага4.2 кг
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2016
Маркування виробника
Порівняно компактне і доступне інтерактивне джерело безперебійного живлення невеликої потужності (ДБЖ) з чистою синусоїдою на виході. Конструкція пристрою передбачається використання зовнішніх акумуляторів із напругою 12В. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2023 року. Призначений для вирішення широкого кола побутових та професійних завдань, що не потребують значної електричної потужності.
Довготривала (номінальна) потужність цієї моделі становить 360 Вт, максимальна пікова 600 Вт. Джерело безперебійного живлення RITAR RTSW-600D12 обладнане одним виходом зі стандартним роз'ємом EU Type F (євророзетка) і здатне забезпечити живлення найрізноманітнішої техніки, включаючи пристрої з трансформаторними блоками живлення, з об'ємними індукційними котушками і з імпульсними блоками живлення, що підтримують активну APFC).
Усі ціни 9 →
ДБЖ RITAR INV-RT-600 LCD (RTSW-600D12) RTSW-600D12
Поскаржитись
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Ritar RTSW-600 360Вт
Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
Ritar Ritar RTSW-600 LCD
ВенконЗ нами 7 років
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LCD,12V (RTSW-600 D12) RTSW-600 D12
Comtrading.uaЗ нами 6 років
+ 135 балів ITbox, для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 360 Вт, 600 В*А, 220В,... щеLCD - дисплей, 330 x 108 x 160 мм, 3.5 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
ще 4 пропозиції
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Переваги
Мінуси
хороша модель, сподобалося
Котел багато електроенергії не споживає, потужність у нього 100 Вт у піку. Тому якщо більше нічого на безперебійник не вішати, то казану батареї вистачає на три-чотири години роботи. Але цей час можна серйозно збільшити, якщо включати котел на годину з наступною годинною або навіть двогодинною перервою. Так і тепло в будинку залишається і можна протягнути до 12 годин. У будь-якому випадку, тепер залишитися без електрики не страшно в лютий мороз. А ще цей пріор відмінно стабілізує вихідну напругу при повному бардаку на вході.