Сковорідка Tefal XL Intense C3840253 20 см бронзовий
Фото 9 |
Tefal XL Intense C3840253 |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal XL Intense C3840253 20 см бронзовий
Усі ціни 15 →Сковорода Tefal XL Intense 20 см чорний (C3840233) | 699 грн. |
Сковорода TEFAL XL Intense 20см, чорний (C3840233) | 699 грн. |
Сковорода Tefal XL Intense,20см, алюминий, бакелит, черный C3840233 | 699 грн. |
Сковорода Tefal XL Intense 20см, чорна (C3840233) | 699 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Tefal XL Intense C3840253
Ціни на Tefal XL Intense C3840253 |
---|---|---|---|---|
Tefal XL Intense C3840253 20 см бронзовий | від 685 грн. | 15 пропозицій | ||
Tefal XL Intense C3840453 24 см бронзовий | від 683 грн. | 19 пропозицій | ||
Tefal XL Intense C3840553 26 см бронзовий | від 946 грн. | 21 пропозиція | ||
Tefal XL Intense C3840653 28 см бронзовий | від 1 085 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →