Варильна поверхня Perfelli HGM 61694 I нержавіюча сталь
Фото 5 |
Perfelli HGM 61694 I нержавіюча сталь 2020 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HGM 61694 I нержавіюча сталь
Усі ціни 23 →Perfelli Perfelli HGM 61694 I 5902767156332 | 8 199 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli HGM 61694 I | 8 199 грн. |
Perfelli HGM 61694 I | 8 199 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli Hgm 61694 I | 8 200 грн. |
Варочная поверхность газовая Perfelli Hgm 61694 I | 8 199 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Perfelli HGM 61694 I
Ціни на Perfelli HGM 61694 I |
---|---|---|---|---|
Perfelli HGM 61694 WH білий | від 7 666 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli HGM 61694 I нержавіюча сталь | від 7 666 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli HGM 61694 BL чорний | від 7 666 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →