Звукова карта Elgato Wave XLR (10MAG9901)
Відео 12Фото 7 |
Elgato Wave XLR
Призначення:аудіоінтерфейс
Кількість каналів:2
Інтерфейс:USB C
Розрядність ЦАП:24 біт
Всі характеристики
Купити Elgato Wave XLR
Усі ціни 6 →Elgato Wave XLR elgato wave xlr | 8 429 грн. |
Мікрофонний підсилювач Elgato Wave XLR | 6 977 грн. |
USB аудіоінтерфейс Elgato Wave XLR | 9 499 грн. |
Мікрофонний інтерфейс та цифровий мікшер ELGATO Wave XLR | 8 800 грн. |
Мікрофонний підсилювач Elgato Wave XLR | 6 967 грн. |
Микрофонный усилитель Elgato Wave XLR | 6 973 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →