Кухонна мийка Elleci Living 400 860x500
Фото 6 |
Elleci Living 400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Living 400 860x500
Усі ціни 19 →Elleci Elleci Living 400 Titano 68 | 6 799 грн. |
Elleci LIVING 400 TITANO 68 | 7 799 грн. |
Мийка ELLECI LIVING 400 BIANCO ANTICO 62 | 7 699 грн. |
Мийка гранітна Elleci Living 400 titano 68 (1355) | 6 799 грн. |
Кухонна мийка Elleci Living 400 titano 68 | 6 799 грн. |
ще 14 пропозицій
Особисто для мене італійська кухонна техніка так само переконлива, як і німецькі автомобілі. Саме тому я звернув увагу на торгову марку Elleci. Ці італійська компанія з'явилися не вчора, і за більш ніж 20 років, що минули з часу її заснування, вона встигла зарекомендувати себе як відповідальний продавець якісного товару. За своїми розмірами вона добре підходить для сім'ї із трьох-чотирьох осіб. Чаша велика, її розміри становлять 33 на 42 сантиметри, тому посуду до неї міститься дійсно багато. До того ж, у порівнянні з іншими "гранітними" мийками, вона має велику глибину в 210 мм (я маю на увазі вертикальний розмір). Це зменшує кількість бризок, які прагнуть вистрибнути їх чаші, до мінімуму. Крім вдалої форми та розміру відділення для брудного посуду, це миття має досить просторий "кам'яний" стіл. На мій час пояснити, чому слова "гранітна" і "кам'яна" я беру в лапки. Справа в тому, що матеріал миття виглядає як камінь, рукою відчувається так само, але каменем у повному розумінні слова не є. Це суміш гранітної крихти тонкого помелу та харчової акрилової смоли. Співвідношення компонентів приблизно 75%/25%, що дає цьому матеріалу високу міцність, у тому числі удароміцність, теплостійкість та стабільний у часі колір. Коротше кажучи, з погляду матеріалів це миття дуже хороше. Крім того, вона комплектується сифоном, зливним клапаном і кріпильним комплектом. У порівнянні з німецькими мийками Franke, Elleci помітно виграє за вартістю. Річна гарантія це несерйозно. Причому урізали її ж у нас, наші рітейлери. У Євросоюзі на такі миття надається 10 років гарантії. |
Додати відгук
Модификації Elleci Living 400
Ціни на Elleci Living 400 |
---|---|---|---|---|
Elleci Living 125 610x500 | від 5 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Elleci Living 300 790x500 | від 7 545 грн. | 11 пропозицій | ||
Elleci Living 400 860x500 | від 6 192 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →