Кухонна мийка Elleci Zen 130 756x456
Фото 7 |
Elleci Zen 130 |
|
Мийка може додатково комплектуватися корзинчатим вентилем з заглушкою для зливу. Виготовлена з матеріалу Keratek Plus (суміш керамічних частинок і акрилової смоли).
Може продаватися без сифона і корзинчатого вентиля.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Zen 130 756x456
Усі ціни 31 →Elleci ZEN 130 | 15 749 грн. |
Мийка ELLECI ZEN 130 CHAMPAGNE 95 | 17 999 грн. |
Кухонна мийка Elleci Zen 130 Limited Edition K86 Black 3079 | 27 347 грн. |
Elleci Zen 130 Limited Edition K86 Black 3079 | 26 680 грн. |
Elleci Zen 130 Limited Edition K86 Black 3079 | 27 347 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elleci Zen 130
Ціни на Elleci Zen 130 |
---|---|---|---|---|
Elleci Zen 102 456x456 | від 7 488 грн. | 35 пропозицій | ||
Elleci Zen 105 LKZ10597 556x456 | від 12 999 грн. | 40 пропозицій | ||
Elleci Zen 130 756x456 | від 10 220 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →